شارژ حساب پی پال با بهترین نرخ در ایران | Paypal

مطمئنا شما هم نام حساب پیپال را شنیده‌اید. با شنیدن نام این نوع حساب سوالی که مطرح می‌شود، این است که پیپال | paypal و حساب پیپال چیست؟ به بیان ساده به نقل و انتقال امن توسط ایمیل پیپال گفته می‌شود. ناگفته نماند که این تعریف ساده توضیح کاملا درستی هم از حساب پیپال نیست. تعریف بیان شده به همان میزان که می‌تواند صحیح باشد، می‌تواند توضیح اشتباهی هم باشد. اما همین تعریف ساده سبب شد تا پیپال به یکی از قطب‌های مالی جهان تبدیل شود.

سوالات متداول

انجام فوری سفارشات

سفارشات در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می شود

قیمت مناسب

قیمت خدمات ما با توجه به کیفیت ارائه خدمات مناسب و منصفانه هست

امنیت بالا

حساب کاربری با جدیدترین متُد بانکداری و با امنیت بالا برنامه ریزی شده است

نکات مهم قبل از ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید.
نرخ دلار سایت بر اساس نرخ روز دلار محاسبه میشود.
جهت هرگونه سوال درمورد خدمات میتوانید از مشاوره تلفنی و چت آنلاین سایت استفاده کنید.
پرداخت هزینه سرویس از طریق درگاه پرداخت شاپرک انجام میشود. که خود این امر باعث اطمینان شما از پرداخت میشود.

مناسب ترین تعرفه

استفاده از کیف پول

پشتیبانی 24 ساعته

ضمانت محرمانگی اطلاعات

نام سرویس

Buy with Paypal

 وضعیت سرویس

موجود

هزینه سرویس

متغیر

هزینه سرویس

متغیر

خرید اینترنتی و پرداخت با پی پال | PayPal

چگونگی عملکرد و خرید با پی پال

رای خرید با پی پال ابتدا این درگاه به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به یک روش ساده و در زمانی اندک به اطلاعات شرکتی و یا شخصی و به وسیله یک ایمیل برای خود یک حساب کاربری در وب سایت آن ایجاد کنند. در ابتدا این سیستم از کاربران خود می‌خواهد تا به وسیله اطلاعات واقعی و درست اکانتی را برای خود ایجاد نمایند. لازم است، کاربر بداند در این مرحله این سیستم هیچ گونه راستی آزمایی را برای این اطلاعات انجام نخواهد داد.

در مرحله بعدی این سیستم برای فعال نمودن امکانات از کاربر خود می‌خواهد تا با متصل شدن به یک حساب بانکی معتبر نسبت به رسیدگی کردن به اکانت خود اقدام کند. بعد از بازبینی اکانت مورد نظر فرد می‌تواند مبلغ ارزی که در حساب او موجود است را به این سیستم انتقال دهد. سپس به راحتی می‌تواند خرید اینترنتی خود را انجام دهد.

بدین صورت وجهی که در یک حساب بانکی و یا کارت نقدی و اعتباری موجود بوده است. به درون شبکه ای گسترده از حساب های کاربری این سیستم وارد خواهد شد؛ و از طریق درگاه های این سیستم می‌توان خریدهای متعددی را انجام داد. همچنین می‌توان به حساب دیگر کاربرانی که در این سیستم فعال هستند، پول واریز کرد و یا از حساب آن ها پول دریافت نمود.

کار با این نوع سیستم پیشرفته و کارآمد سبب خواهد شد. تا تمامی تراکنش ها به طور مرتب و یکپارچه در درون شبکه ای به نام پی پال انجام بگیرند. بر همین اساس این شبکه به طور گسترده و منظم بر تمام تراکنش ها نظارت خواهد داشت. همچنین سوء استفاده و یا سرقت در این سیستم به حداقل و گاهی صفر خواهد بود.

چگونگی ایجاد حساب کاربری برای پرداخت ارزی با Paypal

ایجاد حساب کاربری برای پرداخت ارزی با paypal برای ایرانیان کار ساده ای نخواهد بود؛ زیرا کشور ما جزء کشورهای تحریم شده از طرف این شرکت کاربردی و مهم است و گاهی اوقات حتی غیر ممکن و نشدنی خواهد بود. بنا بر تحریم‌های این درگاه استفاده از آن برای کاربران ایرانی ممنوع است و امکان دسترسی به تمام صفحات موجود در وب سایت این درگاه در ایران مسدود هستند. اگر این سیستم به ملیت شخص و کاربری مشکوک شود و به موضوع ایرانی بودن یا نبودن او دچار ضن شود.

طبق قوانین مربوطه می‌تواند اکانت او را بلوک و یا مسدود نماید. اگر یک ایرانی قصد ایجاد یک حساب کاربری در شبکه را داشته باشد. به شرطی که خارج از مرزهای ایران باشد و با رعایت یک سری اصول و قوانین می‌تواند از خدمات ارزنده این سیستم استفاده نماید. برای انجام این کار فرد می‌تواند با رعایت نمودن موارد و نکات مشابه به وسیله ایجاد حساب کاربری در سایت دیگری با وارد کردن نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل و سایر مشخصات دیگر، یک حساب کاربری را برای خود ایجاد کند.

سپس لازم است به وسیله اطلاعات یک حساب بانکی خارجی یا یک کارت اعتباری یا کارت نقدی بین المللی نسبت به وریفا کردن حساب کاربری خود اقدام کند. بعد از این که حساب کاربری خود را بدون مشکل

سوالات متداول

سوالات متداول درمورد خرید اینترنتی و پرداخت با پی پال | PayPal

راهنمای خرید

مراحل ثبت سفارش خرید اینترنتی و پرداخت با پی پال | PayPal

انتخاب سرویس

جهت استفاده از این سرویس ابتدا باید در سایت آریاپی ثبت نام کنید.

پرداخت سرویس

هزینه سرویس را با استفاده از درگاه پرداخت معتبر آریاپی پرداخت کنید.

تحویل سفارش

سفارش خود را در کمترین زمان ممکن از آریاپی تحویل بگیرید.