افتتاح و وریفای حساب PayPal در سریعترین زمان ممکن

شرکتpaypal ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی میباشد که باز کردن حساب را برای کاربران ایرانی غیر فعال کرده است،شما در آریاپی تنها با چند کلیک میتوانید یک حساب وریفای شده در این شرکت برای خود بخرید.

انجام فوری سفارشات

ساخت و وریفای حساب پی پال در سریع ترین زمان

قیمت مناسب

قیمت خدمات ما با توجه به کیفیت ارائه خدمات مناسب و منصفانه هست

تضمین در انجام

افتتاح حساب پی پال در سایت آریاپی به صورت تضمینی انجام میشود

حساب پی پال چیست

با استفاده از PayPal، شما می‌توانید به راحتی پرداخت‌های آنلاین انجام دهید، به صورت امن به فروشندگان پول بفرستید و از دیگران پول دریافت کنید. برای استفاده از PayPal، شما نیاز به یک حساب PayPal دارید که می‌توانید آن را به حساب بانکی خود یا کارت اعتباری خود متصل کنید. سپس می‌توانید با استفاده از آدرس ایمیل خود و رمز عبور، پول را به حساب خود اضافه کرده و از آن استفاده کنید.
PayPal در بیش از ۲۰۰ کشور در سراسر جهان فعالیت می‌کند و به ارائه خدمات پرداخت آنلاین بین فروشندگان و خریداران در سراسر جهان می‌پردازد. از استفاده‌های رایج PayPal می‌توان به پرداخت برای خرید از فروشگاه‌های آنلاین، ارسال پول به دیگران (مانند خانواده و دوستان) و دریافت پرداخت برای کسب و کارهای آنلاین شاره کرد.

پی پال در چه زمانی و چگونه به وجود آمده است؟

پی پال برای نخستین بار در توسط پیتر تیل و مکس لوچین و در سال1998 به عنوان یک ایده در جهت ایجاد یک واحد پول بین المللی که خارج از کنترل دولت باشد، بیان شد.
در ابتدا خریداران و فروشندگان مختلف برای انجام تراکنش های خود از آن استفاده کردند.
سپس در سال2000، بزرگترین سایت حراجی اینترنتی (eBay)با اختصاص دادن تسهیلاتی در سایت خود برای این سرویس، موجب افزایش سریع کاربران آن شد.

خدمات پی پال،در چه کشورهایی ارائه می شود؟

پی پال، در بیشتر از 100 کشور خدمات گوناگونی را ارائه می دهد و شامل حدود 26 واحد پولی است. این سیستم نقل و انتقال پول امروزه حدود 126 میلیون کاربرد در دنیا داراست.

چگونه می توان یک حساب پی پال باز کرد؟

شما با استفاده از یک ایمیل و وارد کردن اطلاعات شخصی خود در سایت PayPal.com خواهید توانست برای خود یک حساب کاربری افتتاح نمایید. سپس برای فعال کردن امکانات مختلف حساب پی پال، لازم است شما به یک کارت اعتباری و یا یک حساب بانکی خود متصل شوید و حساب پی پال خود را وریفای نمایید. شما بعد از این مرحله می توانید مقداری از ارز های حساب خود را به حساب پی پال انتقال دهید یا حتی بااستفاده از آن خرید کنید.

راهنمای خرید